HAKKIMIZDA

Hakkımızda 

Yaklaşık 20 yıldan daha uzun süredir bilgisayar ve interaktif teknoloji içinde bulunan firmamız başarılı ve işinin ehli personelleri ile en iyi hizmeti en kaliteli şekilde minumum sürede teslim etme ilkesi ile çalışmaktadır.

Kurumsal yapımız ile sürekli olarak müşterilerini düşünen kuruluşumuz talepleri yerinde dinlemektedir. Firmanız veya kuruluşunuz için talep edecek olduğunuz her türlü yazılım çalışması için uzman personelimiz sizlerin ayaklarına kadar gelmektedir. Taleplerinizi yerinde dinleyerek en güncel veriler ile kısa zamanda kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Siz talebinizi biz ise çözümü size sunalım.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimiz ile müşterilerimizin verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan hizmetler sunmaktır

Kalite

Polen Bilgisayar olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi amaç edindik!

Güven

Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak yazılmaktadır, bunun yanı sıra ekibimizin 2004 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren firma olmamız ile güven sağlıyoruz!

Destek

Tüm hizmetlerin de  7/24 destek vermeye özen gösteren firmamız. Tüm olumsuzluklarda ve felaket senaryoların da müşterilerimizin lehine hareket etmektedir.

Zaman

Bizden talep edilen her işi zamanın da yetiştrmeye özen göstermekteyiz.