Polen Bilgisayar Adana Web Tasarım Hizmetleri

GELİŞMİŞ ALT YAPIMIZI GÖRMEDEN WEB TASARIM YAPTIRMAYIN!

WEB TASARIM & SEO HİZMETLERİ

Kurumsal bir firma veya işletme  olmanın en büyük göstergesi sahip olduğu vitrindir. Vitrin olarak kullanılan ise şirketin veya firmanın web sitesidir. Günümüzde her kurum ve kuruluş için web tasarım olmazsa olmaz bir zorunluluk olmaktadır.Yeni türk ticaret kanuna göre her şirketin kendine ait bir web sitesi olması zorunlu hale gelmiştir.

WEB HOSTİNG

BAŞLANGIÇ HOSTİNG PAKETİ

178


  1 Adet Web Sitesi
  10 GB SSD Disk Alanı
  500 GB Trafik
  10 Adet E-Posta
  512 MB RAM
  1 Core CPU
  1 Adet MySQL
  Windows /  Linux
  Litespeed 
  cPanel / Plesk Kontrol Paneli

SINIRSIZ HOSTING PAKETI

570


  Sınırsız Web Sitesi
  Sınırsız SSD Disk Alanı
  Sınırsız Trafik
  Sınırsız E-Posta
  1024 MB RAM
  1 Core CPU
  1 Adet MsSQL
  Sınırsız MySQL
  Windows /  Linux
  Litespeed 
  Litespeed Cache 
  cPanel / Plesk Kontrol Paneli
  Ücretsiz .site Alan Adı

SINIRSIZ XTREME HOSTING PAKETI

1.185

  Sınırsız Web Sitesi
  Sınırsız SSD Disk Alanı
  Sınırsız Trafik
  Sınırsız E-Posta
  2 x 4096 MB RAM
  2 x 4 Core CPU
  Ömür Boyu Ücretsiz SSL 
  10 Adet MsSQL
  Sınırsız MySQL
  Multi Platform
  Litespeed 
  Litespeed Cache 
  cPanel / Plesk Kontrol Paneli
  Ücretsiz .site Alan Adı

İstediğiniz paketi bulamadınız mı? Tüm paketlerimizi inceleyin.

PANEL YETENEKLERİNDEN BİR KAÇI

TEKNOLOJİ

Tüm yazılımlarımız PHP PDO olarak kodlanmış yeni nesil kodlama kullanılmıştır bu sayede en son sürüm olan Php 7 üzeri versiyonlarda yazılımınız performanslı bir şekilde çalışacaktır.

% 100 ADMİN KONTROLÜ

Kendi geliştirdiğimiz tam kontrole sahip %100 türkçe olarak kolay kontrol edilecek şekilde kodladığımız yönetim paneli ile bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan kolayca yönetebilirsiniz.

GELİŞMİŞ RENK YÖNETİMİ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut nec arcu ut tortor volutpat posuere non eu justo. Pellentesque elementum ultricies enim a elementum.

KOLAY SİPARİŞ

Tüm hizmet ve yazılımlarımızı üye olarak satın alabilir ve üyelik panelinizden tüm siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz. Destek sistemi ile 7/24 destek talebi oluşturup sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.

ANINDA DESTEK

Her türlü sorunlarınıza mesai saatlerinde destekten yanıt alabilir, müdahale gereken her türlü işlem için panelinizden destek bildirimi atabilirsiniz. Profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

MODUL YAPI

Gelişmiş yazılımlarımızın alt yapısını sürekli yenilenebilir ve özellik eklenebilir olarak inşa edilmiştir isteyeceğiniz herhangi bir değişikliği uzman ekibimizden talep edebilirsiniz.

SİSTEM TAKİBİ

Web sitenizde oluşabilecek her türlü sorunda destek ekibimiz anında müdahale edecek şekilde düzenli olarak web siteleri kontrol edilmektedir. Sunucunuz 7/24 korunur.

İÇERİK GİRİŞİ

Hepsi bir arada paketlerinden alan müşterilerimizi tüm içerikleri uzman ekibimiz tarafından detaylıca girilerek teslim edilecektir. Sektörünüze özel basit düzenlemelere ücret ödemezsiniz

TEK SEFER ÖDEME SİSTEMİ

Tüm yazılım satışı ve web tasarım hizmetimizde tek ödeme yapıp sınırsız kullanabilirsiniz web tasarım hizmeti alan müşterilerimiz sadece alan adı ve hosting yenileme ücreti ödeyecektir.

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR

MÜŞTERİ

HOSTİNG

BAYİİ

DOMAİN

BLOG / DUYURU